AT070WSM-NW1-3800(3G00)

| panel model | AT070WSM-NW1-3800(3G00) |
|---|---|
| Zespół Marka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| AT070WSM-NW1-3800(3G00) cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 154.22×85.92 mm |
| Zarys | 164.9×100×5.1 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Kąt widzenia | 80/80/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 3S10P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3/9.6/18/-6V (Typ.)(VDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00).
BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00) są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00) pdf lub szczegółowej specyfikacji BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00) lub innych wyświetlaczy LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od BOE Dystrybutor AT070WSM-NW1-3800(3G00) na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00) są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00) pdf lub szczegółowej specyfikacji BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00) lub innych wyświetlaczy LCD BOE, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od BOE Dystrybutor AT070WSM-NW1-3800(3G00) na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "AT070WSM-NW1-3800(3G00)"
- BOE AT070WSM-NW1-3800(3G00)
- Arkusz danych AT070WSM-NW1-3800(3G00)
- Obraz AT070WSM-NW1-3800(3G00)
- Cena AT070WSM-NW1-3800(3G00)
- Dystrybutor AT070WSM-NW1-3800(3G00)

