B140HAN01.8

| panel model | B140HAN01.8 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B140HAN01.8 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 309.14×173.89 mm |
| Zarys | 320.4×198.6×2.45 mm |
| Styl kształtu | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 72% |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO B140HAN01.8.
AUO B140HAN01.8 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B140HAN01.8 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B140HAN01.8 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B140HAN01.8 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO B140HAN01.8 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B140HAN01.8 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B140HAN01.8 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B140HAN01.8 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "B140HAN01.8"
- AUO B140HAN01.8
- Arkusz danych B140HAN01.8
- Obraz B140HAN01.8
- Cena B140HAN01.8
- Dystrybutor B140HAN01.8
