B140HAN03.3

| panel model | B140HAN03.3 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B140HAN03.3 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Format pikseli | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Konfiguracja | RGB Vertical Stripe |
| Aktywny obszar | 309.37(H)×174.02(V) mm |
| Zarys Dim. | 320.4(H)×194.65(V) ×5.25(D) mm |
| Obszar bezel | - |
| Leczenie | Antiglare |
| Luminancja | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 700:1 (Typ.) (TM) |
| Zobacz kierunek | Symmetry |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Obsługuje kolor | 16.2M 72% (CIE1931) |
| Źródło światła | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Styl formularza | Slim (PCBA Bent, Depth ≤3.0mm) |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60Hz |
| Panel dotykowy | Without |
| Typ interfejsu | 30 pins eDP (2 Lanes) , Connector |
| Zasilacz | 3.3V (Typ.) |
| Środowisko | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO B140HAN03.3.
AUO B140HAN03.3 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B140HAN03.3 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B140HAN03.3 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B140HAN03.3 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO B140HAN03.3 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B140HAN03.3 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B140HAN03.3 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B140HAN03.3 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "B140HAN03.3"
- AUO B140HAN03.3
- Arkusz danych B140HAN03.3
- Obraz B140HAN03.3
- Cena B140HAN03.3
- Dystrybutor B140HAN03.3
