B140HAT01.0

| panel model | B140HAT01.0 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B140HAT01.0 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Aktywny obszar | 309.14×173.89 mm |
| Zarys | 326.18×206.94×5.2 mm |
| Powierzchnia | Hard coating (7H) |
| Współczynnik kontrastu | 700:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 72% |
| Kąt widzenia | 89/89/89//89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Interfejs sygnału | eDP (2 Lanes) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu AUO B140HAT01.0.
AUO B140HAT01.0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B140HAT01.0 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B140HAT01.0 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B140HAT01.0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
AUO B140HAT01.0 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty AUO B140HAT01.0 pdf lub szczegółowej specyfikacji AUO B140HAT01.0 lub innych wyświetlaczy LCD AUO, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od AUO Dystrybutor B140HAT01.0 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "B140HAT01.0"
- AUO B140HAT01.0
- Arkusz danych B140HAT01.0
- Obraz B140HAT01.0
- Cena B140HAT01.0
- Dystrybutor B140HAT01.0

