Przegląd
Specyfikacja
B140HTN01.0

B140HTN01.0 Podstawowe informacje
| panel model | B140HTN01.0 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B140HTN01.0 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 ~ 60 °C |
| Uwagi | eDP1.2 |
B140HTN01.0 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 157 PPI |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.054×0.161 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.161×0.161 mm (H×V) |
| Waga | 270g |
| Aktywny obszar | 309.14×173.89 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 3.0 (Max.) mm |
| Styl kształtu | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
B140HTN01.0 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 700 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 262K (6-bit) |
| Gama kolorów | 60% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | 6 o'clock |
| Światło słoneczne do czytania | N |
B140HTN01.0 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|
B140HTN01.0 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
B140HTN01.0 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | eDP |
|---|---|
| Typ interfejsu | Connector |
