Przegląd
Specyfikacja
B156ZAN02.1

B156ZAN02.1 Podstawowe informacje
| panel model | B156ZAN02.1 |
|---|---|
| Zespół Marka | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.6 inch, 3840×2160 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| B156ZAN02.1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Inne imię | AUO21EB |
| Temperatura OP | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura ST | -20 ~ 60 °C |
| Poziom wibracji | 1.5G (14.7 m/s²) |
| funkcje |
B156ZAN02.1 Właściwości optyczne
| Inne imię | AUO21EB |
|---|---|
| Temperatura OP | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura ST | -20 ~ 60 °C |
| Poziom wibracji | 1.5G (14.7 m/s²) |
| funkcje | |
| Luminancja | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dobry widok na | Symmetry |
| Szybkość reakcji | 25 (Typ.)(Tr+Td) (ms) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Chromatyczność | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Obsługuje kolor | 16.7M (8-bit) |
| Gama | 100% Adobe RGB |
| Biała odmiana | 1.25/1.60 (Max.)(5/13 points) |
B156ZAN02.1 Właściwości mechaniczne
| Inne imię | AUO21EB |
|---|---|
| Temperatura OP | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura ST | -20 ~ 60 °C |
| Poziom wibracji | 1.5G (14.7 m/s²) |
| funkcje | |
| Luminancja | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dobry widok na | Symmetry |
| Szybkość reakcji | 25 (Typ.)(Tr+Td) (ms) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Chromatyczność | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Obsługuje kolor | 16.7M (8-bit) |
| Gama | 100% Adobe RGB |
| Biała odmiana | 1.25/1.60 (Max.)(5/13 points) |
| Liczba pikseli | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Układ | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.030×0.090 mm |
| Piksel (W × H) | 0.090×0.090 mm |
| Aktywne oglądanie | 345.6(W)×194.4(H) mm |
| Ogólnie Dim. | 367.98(W)×224.61(H) mm |
| Otwór ramek | - |
| Całkowita głębokość | 3.2 (Max.) mm |
| Kształt formularza | Flat Rectangle |
| Orientacja | Portrait type |
| Współczynnik proporcji (W: H) | 16:9 |
| Styl kształtu | - |
| Utrwalenie | Face mounting holes (8 pcs) on left, right & up, slugs |
| Masa | 360g (Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
B156ZAN02.1 Cecha Electronics
| Inne imię | AUO21EB |
|---|---|
| Temperatura OP | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura ST | -20 ~ 60 °C |
| Poziom wibracji | 1.5G (14.7 m/s²) |
| funkcje | |
| Luminancja | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dobry widok na | Symmetry |
| Szybkość reakcji | 25 (Typ.)(Tr+Td) (ms) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Chromatyczność | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Obsługuje kolor | 16.7M (8-bit) |
| Gama | 100% Adobe RGB |
| Biała odmiana | 1.25/1.60 (Max.)(5/13 points) |
| Liczba pikseli | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Układ | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.030×0.090 mm |
| Piksel (W × H) | 0.090×0.090 mm |
| Aktywne oglądanie | 345.6(W)×194.4(H) mm |
| Ogólnie Dim. | 367.98(W)×224.61(H) mm |
| Otwór ramek | - |
| Całkowita głębokość | 3.2 (Max.) mm |
| Kształt formularza | Flat Rectangle |
| Orientacja | Portrait type |
| Współczynnik proporcji (W: H) | 16:9 |
| Styl kształtu | - |
| Utrwalenie | Face mounting holes (8 pcs) on left, right & up, slugs |
| Masa | 360g (Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Skanowanie wsteczne | No |
B156ZAN02.1 Interfejs sygnału
| Inne imię | AUO21EB |
|---|---|
| Temperatura OP | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura ST | -20 ~ 60 °C |
| Poziom wibracji | 1.5G (14.7 m/s²) |
| funkcje | |
| Luminancja | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dobry widok na | Symmetry |
| Szybkość reakcji | 25 (Typ.)(Tr+Td) (ms) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Chromatyczność | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Obsługuje kolor | 16.7M (8-bit) |
| Gama | 100% Adobe RGB |
| Biała odmiana | 1.25/1.60 (Max.)(5/13 points) |
| Liczba pikseli | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Układ | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.030×0.090 mm |
| Piksel (W × H) | 0.090×0.090 mm |
| Aktywne oglądanie | 345.6(W)×194.4(H) mm |
| Ogólnie Dim. | 367.98(W)×224.61(H) mm |
| Otwór ramek | - |
| Całkowita głębokość | 3.2 (Max.) mm |
| Kształt formularza | Flat Rectangle |
| Orientacja | Portrait type |
| Współczynnik proporcji (W: H) | 16:9 |
| Styl kształtu | - |
| Utrwalenie | Face mounting holes (8 pcs) on left, right & up, slugs |
| Masa | 360g (Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Skanowanie wsteczne | No |
| Ilość | 1 pcs |
| Pin Pitch | 0.5 mm |
| Ilość pinów | 40 pins |
| Przydzielenie pinu |
B156ZAN02.1 Układ podświetlenia
| Inne imię | AUO21EB |
|---|---|
| Temperatura OP | 0 ~ 50 °C |
| Temperatura ST | -20 ~ 60 °C |
| Poziom wibracji | 1.5G (14.7 m/s²) |
| funkcje | |
| Luminancja | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 800 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Dobry widok na | Symmetry |
| Szybkość reakcji | 25 (Typ.)(Tr+Td) (ms) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb pracy | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Chromatyczność | Wx:0.313; Wy:0.329 |
| Obsługuje kolor | 16.7M (8-bit) |
| Gama | 100% Adobe RGB |
| Biała odmiana | 1.25/1.60 (Max.)(5/13 points) |
| Liczba pikseli | 3840(RGB)×2160 [UHD] |
| Układ | RGB Vertical Stripe |
| Pitch (W × H) | 0.030×0.090 mm |
| Piksel (W × H) | 0.090×0.090 mm |
| Aktywne oglądanie | 345.6(W)×194.4(H) mm |
| Ogólnie Dim. | 367.98(W)×224.61(H) mm |
| Otwór ramek | - |
| Całkowita głębokość | 3.2 (Max.) mm |
| Kształt formularza | Flat Rectangle |
| Orientacja | Portrait type |
| Współczynnik proporcji (W: H) | 16:9 |
| Styl kształtu | - |
| Utrwalenie | Face mounting holes (8 pcs) on left, right & up, slugs |
| Masa | 360g (Max.) |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Częstotliwość odświeżania | 60Hz |
| Skanowanie wsteczne | No |
| Ilość | - |
| Pin Pitch | 0.5 mm |
| Ilość pinów | 40 pins |
| Przydzielenie pinu | |
| Kształt lampy | - |
| Typ lampy | WLED |
| Pozycja | - |
| Wymieniać się | - |
| Życie | 10K(Min.) (Hours) |
| Typ fizyczny | Included in panel signal interface |
| Sterownik podświetlenia | With LED Driver |
| Prąd wejściowy | - |
| Napięcie wejściowe | 7/12/21V (Min./Typ./Max.) |
| Konsumpcja | 6.7W (Max.) |
