CLAA216WA01

| panel model | CLAA216WA01 |
|---|---|
| Zespół Marka | CPT |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,21.6 inch, 1366×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| CLAA216WA01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 477.417×268.416 mm |
| Zarys | 501×297 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 800:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Czas odpowiedzi | 5 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/75/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CPT CLAA216WA01.
CPT CLAA216WA01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CPT CLAA216WA01 pdf lub szczegółowej specyfikacji CPT CLAA216WA01 lub innych wyświetlaczy LCD CPT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CPT Dystrybutor CLAA216WA01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA216WA01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CPT CLAA216WA01 pdf lub szczegółowej specyfikacji CPT CLAA216WA01 lub innych wyświetlaczy LCD CPT, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CPT Dystrybutor CLAA216WA01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "CLAA216WA01"
- CPT CLAA216WA01
- Arkusz danych CLAA216WA01
- Obraz CLAA216WA01
- Cena CLAA216WA01
- Dystrybutor CLAA216WA01

