CT022TN04 V.1

| panel model | CT022TN04 V.1 |
|---|---|
| Zespół Marka | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| CT022TN04 V.1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 33.48×44.64 mm |
| Zarys | 38.84×58 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 200:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | |
| Typ lampy | 1S4P WLED |
| Interfejs sygnału | CPU/RGB |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu INNOLUX CT022TN04 V.1.
INNOLUX CT022TN04 V.1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty INNOLUX CT022TN04 V.1 pdf lub szczegółowej specyfikacji INNOLUX CT022TN04 V.1 lub innych wyświetlaczy LCD INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od INNOLUX Dystrybutor CT022TN04 V.1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
INNOLUX CT022TN04 V.1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty INNOLUX CT022TN04 V.1 pdf lub szczegółowej specyfikacji INNOLUX CT022TN04 V.1 lub innych wyświetlaczy LCD INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od INNOLUX Dystrybutor CT022TN04 V.1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "CT022TN04 V.1"
- INNOLUX CT022TN04 V.1
- Arkusz danych CT022TN04 V.1
- Obraz CT022TN04 V.1
- Cena CT022TN04 V.1
- Dystrybutor CT022TN04 V.1

