EMA-101200-01

| panel model | EMA-101200-01 |
|---|---|
| Zespół Marka | eMagin |
| Descrition | AM-OLED ,0.63 inch, 1280×1024 |
| płyta | AM-OLED |
| EMA-101200-01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Rozkład | 1280(RGB)×1024 , SXGA |
| Obszar wyświetlania | 12.4(W)×9.945(H) mm |
| Rozmiar konspektu | 19.5(W)×14.8(H) ×5.4(D) mm |
| Jasność | 250 cd/m² (Typ.) |
| Kąt widzenia | - |
| Najlepszy widok na | Symmetry |
| Wyświetl kolory | 16.7M 52% (CIE1931) |
| Częstotliwość | - |
| Waga | 3.00g (Typ.) |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Otwór ramek | - |
| Powierzchnia | - |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Tryb wyświetlania | - |
| Czas odpowiedzi | - |
| Typ lampy | self |
| Ekran dotykowy | Without |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) , 30 pins , Connector |
| Napięcie wejściowe | 5/1.8/-1.5V (Typ.)(VDC/VDD/VPG) |
| Środowisko | Operating Temp.: -45 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -55 ~ 90 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu eMagin EMA-101200-01.
eMagin EMA-101200-01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty eMagin EMA-101200-01 pdf lub szczegółowej specyfikacji eMagin EMA-101200-01 lub innych wyświetlaczy LCD eMagin, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od eMagin Dystrybutor EMA-101200-01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
eMagin EMA-101200-01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty eMagin EMA-101200-01 pdf lub szczegółowej specyfikacji eMagin EMA-101200-01 lub innych wyświetlaczy LCD eMagin, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od eMagin Dystrybutor EMA-101200-01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "EMA-101200-01"
- eMagin EMA-101200-01
- Arkusz danych EMA-101200-01
- Obraz EMA-101200-01
- Cena EMA-101200-01
- Dystrybutor EMA-101200-01

