EMA-101462-01

| panel model | EMA-101462-01 |
|---|---|
| Zespół Marka | eMagin |
| Descrition | AM-OLED ,0.77 inch, 1280×1024 |
| płyta | AM-OLED |
| EMA-101462-01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Liczba pikseli | 1280(LCR)×1024 (SXGA) |
| Układ | LCR Vertical Stripe |
| Aktywny obszar (mm) | 15.36 × 12.29 (H×V) |
| Kontur (mm) | 22.9 × 16.4 × 5.43 (H×V×D) |
| Luminancja | 5000 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000 : 1 (Min.) (TM) |
| Kąt widzenia | - |
| Odpowiedź | - |
| Dobry widok na | Symmetry |
| Tryb pracy | - |
| Głębia koloru | Grayscale(G) 50% (CIE1931) |
| Podświetlenie | self |
| Masa | 2.50g (Typ.) |
| Częstotliwość odświeżania | - |
| Ekran dotykowy | Without |
| Typ sygnału | Parallel RGB , Connector , 50 pins |
| Napięcie zasilające | 2.5/5.0/-1.5V (Typ.)(VDD/VAN/VPG) |
| Max. Oceny | Storage Temp.: -55 ~ 90 °C Operating Temp.: -45 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu eMagin EMA-101462-01.
eMagin EMA-101462-01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty eMagin EMA-101462-01 pdf lub szczegółowej specyfikacji eMagin EMA-101462-01 lub innych wyświetlaczy LCD eMagin, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od eMagin Dystrybutor EMA-101462-01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
eMagin EMA-101462-01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty eMagin EMA-101462-01 pdf lub szczegółowej specyfikacji eMagin EMA-101462-01 lub innych wyświetlaczy LCD eMagin, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od eMagin Dystrybutor EMA-101462-01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "EMA-101462-01"
- eMagin EMA-101462-01
- Arkusz danych EMA-101462-01
- Obraz EMA-101462-01
- Cena EMA-101462-01
- Dystrybutor EMA-101462-01

