HTG19264A
| panel model | HTG19264A |
|---|---|
| Zespół Marka | White Brand |
| Descrition | FSTN-LCD ,4.1 inch, 192×64 |
| płyta | FSTN-LCD |
| HTG19264A cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Kategoria systemu | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Seria | LCD 显示屏 |
| Słowa kluczowe Desc. | 192*64dots Graphic LCD Module (HTG19264A) |
| Klasa produktu | Graphic LCD Display |
| Tagi produktów | FSTN LCD Graphic Module |
| Skład panelu | LCM |
| Rozkład | 192×64 |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle |
| Aktywny obszar | 97.486 (W) × 32.462 (H) mm (A.A) |
| Obszar wyświetlania | 102.89 (W) × 36.06 (H) mm (V.A) |
| Wymiar konspektu | 106.49 (W) × 46.66 (H) mm |
| Max. Głębokość | 1.9 mm |
| Polaryzator | Transflective |
| Tryb koloru | Blue/Grey (Positive) |
| Wyświetlanie kierunku | 6 o'clock |
| Kolory Ilość | Grayscale |
| Rodzaj wiązania | COG |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Typ interfejsu | Parallel/Serial Data |
| Kołki interfejsu | 31 Pins |
| Panel dotykowy | Without |
| Temperatura robocza. | -5 ~ 60 °C |
| Temp. | -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu White Brand HTG19264A.
White Brand HTG19264A są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty White Brand HTG19264A pdf lub szczegółowej specyfikacji White Brand HTG19264A lub innych wyświetlaczy LCD White Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od White Brand Dystrybutor HTG19264A na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
White Brand HTG19264A są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty White Brand HTG19264A pdf lub szczegółowej specyfikacji White Brand HTG19264A lub innych wyświetlaczy LCD White Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od White Brand Dystrybutor HTG19264A na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "HTG19264A"
- White Brand HTG19264A
- Arkusz danych HTG19264A
- Obraz HTG19264A
- Cena HTG19264A
- Dystrybutor HTG19264A
