HTG68366
| panel model | HTG68366 |
|---|---|
| Zespół Marka | White Brand |
| Descrition | FSTN-LCD ,4.4 inch, 320×240 |
| płyta | FSTN-LCD |
| HTG68366 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Kategoria systemu | LCD/OLED/EPD Flat Panel > STN Graphic Display |
| Słowa kluczowe Desc. | 4.4int Segment LCD 320*240 Module with touch capacitive touch LCD screen |
| Klasa produktu | Graphic LCD Display |
| Tagi produktów | FSTN LCD Graphic Module |
| Skład panelu | LCM |
| Rozkład | 320×240 |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle |
| Aktywny obszar | 89.58 (W) × 67.18 (H) mm (A.A) |
| Obszar wyświetlania | 102 (W) × 72 (H) mm (V.A) |
| Wymiar konspektu | 105 (W) × 77 (H) mm |
| Max. Głębokość | 2.8 mm |
| Polaryzator | Transflective |
| Tryb koloru | Black/White (Negative) |
| Wyświetlanie kierunku | 6 o'clock |
| Kolory Ilość | Tri-color |
| Prawo jazdy | 1/16 |
| Rodzaj wiązania | COG |
| Typ podświetlenia | No B/L |
| Typ interfejsu | CPU |
| Kołki interfejsu | 28 Pins |
| Panel dotykowy | 4-wire Resistive Touch |
| Temperatura robocza. | -10 ~ 60 °C |
| Temp. | -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu White Brand HTG68366.
White Brand HTG68366 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty White Brand HTG68366 pdf lub szczegółowej specyfikacji White Brand HTG68366 lub innych wyświetlaczy LCD White Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od White Brand Dystrybutor HTG68366 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
White Brand HTG68366 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty White Brand HTG68366 pdf lub szczegółowej specyfikacji White Brand HTG68366 lub innych wyświetlaczy LCD White Brand, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od White Brand Dystrybutor HTG68366 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "HTG68366"
- White Brand HTG68366
- Arkusz danych HTG68366
- Obraz HTG68366
- Cena HTG68366
- Dystrybutor HTG68366
