LC470EUN-SEMX

| panel model | LC470EUN-SEMX |
|---|---|
| Zespół Marka | LG Display |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,47 inch, 1920×1080 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LC470EUN-SEMX cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Rozkład | 1920(RGB)×1080 , FHD |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Obszar wyświetlania | 1039.68(W)×584.82(H) mm |
| Otwór ramek | 1048.8(W)×593.1(H) mm |
| Rozmiar konspektu | 1070.6(W)×622(H) mm |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 1%), Hard coating (3H) |
| Jasność | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1400:1 (Typ.) (TM) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Min.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | S-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Najlepszy widok na | Symmetry |
| Czas odpowiedzi | 6 (Typ.)(G to G) |
| Wyświetl kolory | 16.7M 68% (CIE1931) |
| Typ lampy | WLED , 50K hours , With LED Driver |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Ekran dotykowy | Without |
| Masa panelu | 10.9/11.6Kgs (Typ./Max.) |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) , 51 pins , Connector |
| Napięcie wejściowe | 12.0V (Typ.) |
| Środowisko | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu LG Display LC470EUN-SEMX.
LG Display LC470EUN-SEMX są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG Display LC470EUN-SEMX pdf lub szczegółowej specyfikacji LG Display LC470EUN-SEMX lub innych wyświetlaczy LCD LG Display, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG Display Dystrybutor LC470EUN-SEMX na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
LG Display LC470EUN-SEMX są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG Display LC470EUN-SEMX pdf lub szczegółowej specyfikacji LG Display LC470EUN-SEMX lub innych wyświetlaczy LCD LG Display, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG Display Dystrybutor LC470EUN-SEMX na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LC470EUN-SEMX"
- LG Display LC470EUN-SEMX
- Arkusz danych LC470EUN-SEMX
- Obraz LC470EUN-SEMX
- Cena LC470EUN-SEMX
- Dystrybutor LC470EUN-SEMX

