LMBHAT014G16CKS

| panel model | LMBHAT014G16CKS |
|---|---|
| Zespół Marka | NAN YA |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.4 inch, 240×128 |
| płyta | FSTN-LCD |
| LMBHAT014G16CKS cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | FSTN, Black/White (Negative), Transmissive |
| Aktywny obszar | 119.97×63.97 mm |
| Zarys | 170×102×14 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 10:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | Monochrome |
| Czas odpowiedzi | 200/130 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 70Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | CPU , 20 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu NAN YA LMBHAT014G16CKS.
NAN YA LMBHAT014G16CKS są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty NAN YA LMBHAT014G16CKS pdf lub szczegółowej specyfikacji NAN YA LMBHAT014G16CKS lub innych wyświetlaczy LCD NAN YA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od NAN YA Dystrybutor LMBHAT014G16CKS na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
NAN YA LMBHAT014G16CKS są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty NAN YA LMBHAT014G16CKS pdf lub szczegółowej specyfikacji NAN YA LMBHAT014G16CKS lub innych wyświetlaczy LCD NAN YA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od NAN YA Dystrybutor LMBHAT014G16CKS na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LMBHAT014G16CKS"
- NAN YA LMBHAT014G16CKS
- Arkusz danych LMBHAT014G16CKS
- Obraz LMBHAT014G16CKS
- Cena LMBHAT014G16CKS
- Dystrybutor LMBHAT014G16CKS
