LMBGAZ032P27CKT

| panel model | LMBGAZ032P27CKT |
|---|---|
| Zespół Marka | NAN YA |
| Descrition | FSTN-LCD ,5.7 inch, 320×240 |
| płyta | FSTN-LCD |
| LMBGAZ032P27CKT cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | STN, Black/White (Positive), Transmissive |
| Aktywny obszar | 115.17×86.37 mm |
| Zarys | 167.1×109×11 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 7:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | Monochrome |
| Czas odpowiedzi | 200/140 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 70Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel Data (4-bit) , 14 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu NAN YA LMBGAZ032P27CKT.
NAN YA LMBGAZ032P27CKT są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty NAN YA LMBGAZ032P27CKT pdf lub szczegółowej specyfikacji NAN YA LMBGAZ032P27CKT lub innych wyświetlaczy LCD NAN YA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od NAN YA Dystrybutor LMBGAZ032P27CKT na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
NAN YA LMBGAZ032P27CKT są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty NAN YA LMBGAZ032P27CKT pdf lub szczegółowej specyfikacji NAN YA LMBGAZ032P27CKT lub innych wyświetlaczy LCD NAN YA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od NAN YA Dystrybutor LMBGAZ032P27CKT na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LMBGAZ032P27CKT"
- NAN YA LMBGAZ032P27CKT
- Arkusz danych LMBGAZ032P27CKT
- Obraz LMBGAZ032P27CKT
- Cena LMBGAZ032P27CKT
- Dystrybutor LMBGAZ032P27CKT

