LQ030T5DG01

| panel model | LQ030T5DG01 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.0 inch, 480×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LQ030T5DG01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | Transmissive |
| Aktywny obszar | 66.84×36.72 mm |
| Zarys | 77×48 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | |
| Kąt widzenia | |
| Typ lampy | WLED |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LQ030T5DG01.
SHARP LQ030T5DG01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ030T5DG01 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ030T5DG01 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ030T5DG01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ030T5DG01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ030T5DG01 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ030T5DG01 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ030T5DG01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LQ030T5DG01"
- SHARP LQ030T5DG01
- Arkusz danych LQ030T5DG01
- Obraz LQ030T5DG01
- Cena LQ030T5DG01
- Dystrybutor LQ030T5DG01

