LQ030B7DD01

| panel model | LQ030B7DD01 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.0 inch, 320×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LQ030B7DD01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transflective |
| Aktywny obszar | 53.76×53.76 mm |
| Zarys | 66.6×68.5 mm |
| Powierzchnia | Clear, Hard coating |
| Współczynnik kontrastu | 70:1 (Typ.)(Transmissive) 5:1 (Typ.)(Reflective) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 30/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 40/40/40/50 (Typ.)(CR≥2) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 5S1P WLED |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 39 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0/3.3/15/-10V (Typ.)(VSHA/VSHD/VDD/VEE) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LQ030B7DD01.
SHARP LQ030B7DD01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ030B7DD01 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ030B7DD01 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ030B7DD01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ030B7DD01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ030B7DD01 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ030B7DD01 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ030B7DD01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LQ030B7DD01"
- SHARP LQ030B7DD01
- Arkusz danych LQ030B7DD01
- Obraz LQ030B7DD01
- Cena LQ030B7DD01
- Dystrybutor LQ030B7DD01
