LQ12S51

| panel model | LQ12S51 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LQ12S51 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 246×184.5 mm |
| Zarys | 275×199 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LQ12S51.
SHARP LQ12S51 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ12S51 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ12S51 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ12S51 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ12S51 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ12S51 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ12S51 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ12S51 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LQ12S51"
- SHARP LQ12S51
- Arkusz danych LQ12S51
- Obraz LQ12S51
- Cena LQ12S51
- Dystrybutor LQ12S51

