LQ12S56A

| panel model | LQ12S56A |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 800×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LQ12S56A cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 246×184.5 mm |
| Zarys | 275×199×7 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (2H), Reflection 5.0% (Max.) |
| Współczynnik kontrastu | 300:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 30/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/10/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 41 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LQ12S56A.
SHARP LQ12S56A są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ12S56A pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ12S56A lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ12S56A na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ12S56A są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ12S56A pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ12S56A lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ12S56A na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LQ12S56A"
- SHARP LQ12S56A
- Arkusz danych LQ12S56A
- Obraz LQ12S56A
- Cena LQ12S56A
- Dystrybutor LQ12S56A

