LQ12X51

| panel model | LQ12X51 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LQ12X51 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 245.76×184.32 mm |
| Zarys | 275×199×6.9 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 300:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LQ12X51.
SHARP LQ12X51 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ12X51 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ12X51 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ12X51 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ12X51 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ12X51 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ12X51 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ12X51 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LQ12X51"
- SHARP LQ12X51
- Arkusz danych LQ12X51
- Obraz LQ12X51
- Cena LQ12X51
- Dystrybutor LQ12X51

