LQ150X1LA02

| panel model | LQ150X1LA02 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LQ150X1LA02 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | Transmissive |
| Aktywny obszar | 304.1×228.1 mm |
| Styl kształtu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | |
| Czas odpowiedzi | |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LQ150X1LA02.
SHARP LQ150X1LA02 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ150X1LA02 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ150X1LA02 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ150X1LA02 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ150X1LA02 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ150X1LA02 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ150X1LA02 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ150X1LA02 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LQ150X1LA02"
- SHARP LQ150X1LA02
- Arkusz danych LQ150X1LA02
- Obraz LQ150X1LA02
- Cena LQ150X1LA02
- Dystrybutor LQ150X1LA02

