LQ150X1LAM3

| panel model | LQ150X1LAM3 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LQ150X1LAM3 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 304.1×228.1 mm |
| Zarys | 315.8×243.2×10.3 mm |
| Styl kształtu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%), Hard coating (2H), Antireflection |
| Współczynnik kontrastu | 450:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LQ150X1LAM3.
SHARP LQ150X1LAM3 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ150X1LAM3 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ150X1LAM3 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ150X1LAM3 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ150X1LAM3 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ150X1LAM3 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ150X1LAM3 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ150X1LAM3 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LQ150X1LAM3"
- SHARP LQ150X1LAM3
- Arkusz danych LQ150X1LAM3
- Obraz LQ150X1LAM3
- Cena LQ150X1LAM3
- Dystrybutor LQ150X1LAM3
