Przegląd
Specyfikacja
LQ64D341

LQ64D341 Podstawowe informacje
| panel model | LQ64D341 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.4 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LQ64D341 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | 0 ~ 55 °C |
| Temperatura przechowywania | -25 ~ 70 °C |
LQ64D341 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 640(RGB)×480 (VGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 124 PPI |
| Współczynnik proporcji | 4:3 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.068×0.202 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.204×0.202 mm (H×V) |
| Waga | 290±20g |
| Powierzchnia | Hard coating (3H), Antireflection |
| Aktywny obszar | 130.6×97 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 136.2×100.0 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 175×126.5 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 12.0 (Typ.) mm |
| Otwory i wsporniki | Face mounting holes (4-Ф2.2) |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
LQ64D341 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 300 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 100 : 1 (Min.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 20/40 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/40/70 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | 6 o'clock |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.313; Wy:0.325 |
| Biała odmiana | 1.45 (Max.)(5 points) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
LQ64D341 Cecha Electronics
| Skanowanie wsteczne | Yes (U/D, L/R) |
|---|
LQ64D341 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type (Top and Bottom) |
|---|---|
| Typ lampy | CCFL |
| Ilość lampy | 2 pcs |
| Kształt lampy | Straight |
| Żywotność lampy | 50K(Typ.) (Hours) |
| Lampa Wymienna | Replaceable |
| Model lampy RFU | LQ0B197 |
| Napięcie lampy | 360V (Typ.) |
| Prąd lampy | 2.0/6.0/6.5mA (Min./Typ./Max.) |
| Częstotliwość pracy lampy | 20/35/60KHz (Min./Typ./Max.) |
| Napięcie rozruchu lampy | 800/1000V (Max.)(Ta=+25/0℃) |
| Zużycie energii lamp | 4.32W (Typ.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Sterownik lampy | No |
LQ64D341 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 5.0V (Typ.)(VCC) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 250mA (Typ.)(ICC) |
| Napięcie dla sygnałów wyświetlacza | VIL≤0.3VCC; 0.7VCC≤VIH |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | HRS - DF9BA-31P-1V, Pitch:1.0 mm, Pin:31 pins |
