LQ64D341

| panel model | LQ64D341 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,6.4 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LQ64D341 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 130.6×97 mm |
| Zarys | 175×126.5 mm |
| Powierzchnia | Hard coating (3H), Antireflection |
| Współczynnik kontrastu | 100:1 (Min.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 20/40 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 70/70/40/70 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Typ lampy | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LQ64D341.
SHARP LQ64D341 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ64D341 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ64D341 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ64D341 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ64D341 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LQ64D341 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LQ64D341 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LQ64D341 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LQ64D341"
- SHARP LQ64D341
- Arkusz danych LQ64D341
- Obraz LQ64D341
- Cena LQ64D341
- Dystrybutor LQ64D341
