Przegląd
Specyfikacja
LS057T1SX01

LS057T1SX01 Podstawowe informacje
| panel model | LS057T1SX01 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | CG-Krzem ,5.7 inch, 1080×1920 |
| płyta | CG-Krzem |
| LS057T1SX01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 60 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 70 °C |
LS057T1SX01 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 1080(RGB)×1920 (FHD) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 385 PPI |
| Współczynnik proporcji | 9:16 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.0219×0.0657 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.0567×0.0657 mm (H×V) |
| Waga | 45.5g (Typ.) |
| Aktywny obszar | 70.956×126.44 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 75.96×153.46 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 2.14 (Typ.) mm |
| Krajobraz lub portret | Portrait type |
| Panel dotykowy | Embeded (Projected Capacitive Touch) |
| Osłona panelu | With Cover Lens |
LS057T1SX01 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | Normally Black, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 460 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1400 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Gama kolorów | 95% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 32 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.300; Wy:0.320 |
| Biała odmiana | 1.18/1.25 (Typ./Max.)(9 points) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
LS057T1SX01 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
| Sterownik IC | COG Built-in NT35695 |
LS057T1SX01 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Ilość lampy | 8S2P |
| Kształt lampy | 2 strings |
| Prąd lampy | 20mA (Typ.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Sterownik lampy | No |
LS057T1SX01 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | MIPI |
|---|---|
| Klasa sygnału | MIPI (4 data lanes) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 1.8/3.1/5.5/-5.5V (VDDI/VDD/VSP/VSN) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | HRS - BM20B(0.6)-10DS-0.4V(51), Pitch:0.4 mm, Pin:10 pins |
