LS057T1SX01

| panel model | LS057T1SX01 |
|---|---|
| Zespół Marka | SHARP |
| Descrition | CG-Krzem ,5.7 inch, 1080×1920 |
| płyta | CG-Krzem |
| LS057T1SX01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 70.956×126.44 mm |
| Zarys | 75.96×153.46 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 1400:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) , CIE1931 95% |
| Czas odpowiedzi | 32 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 8S2P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | MIPI (4 data lanes) , 50 pins |
| Napięcie wejściowe | 1.8/3.1/5.5/-5.5V (VDDI/VDD/VSP/VSN) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SHARP LS057T1SX01.
SHARP LS057T1SX01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LS057T1SX01 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LS057T1SX01 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LS057T1SX01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SHARP LS057T1SX01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SHARP LS057T1SX01 pdf lub szczegółowej specyfikacji SHARP LS057T1SX01 lub innych wyświetlaczy LCD SHARP, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SHARP Dystrybutor LS057T1SX01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LS057T1SX01"
- SHARP LS057T1SX01
- Arkusz danych LS057T1SX01
- Obraz LS057T1SX01
- Cena LS057T1SX01
- Dystrybutor LS057T1SX01

