LT070W02-TMJ2

| panel model | LT070W02-TMJ2 |
|---|---|
| Zespół Marka | LG.Philips LCD |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LT070W02-TMJ2 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 154.08×86.58 mm |
| Zarys | 162.7×96.2 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | Full color |
| Czas odpowiedzi | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/45/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Interfejs sygnału | TFT Specific Analog RGB , 26 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3/5.0/16.5/-10.0V (Typ.)(VDD1/VDD2/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu LG.Philips LCD LT070W02-TMJ2.
LG.Philips LCD LT070W02-TMJ2 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG.Philips LCD LT070W02-TMJ2 pdf lub szczegółowej specyfikacji LG.Philips LCD LT070W02-TMJ2 lub innych wyświetlaczy LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG.Philips LCD Dystrybutor LT070W02-TMJ2 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
LG.Philips LCD LT070W02-TMJ2 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty LG.Philips LCD LT070W02-TMJ2 pdf lub szczegółowej specyfikacji LG.Philips LCD LT070W02-TMJ2 lub innych wyświetlaczy LCD LG.Philips LCD, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od LG.Philips LCD Dystrybutor LT070W02-TMJ2 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LT070W02-TMJ2"
- LG.Philips LCD LT070W02-TMJ2
- Arkusz danych LT070W02-TMJ2
- Obraz LT070W02-TMJ2
- Cena LT070W02-TMJ2
- Dystrybutor LT070W02-TMJ2

