LT080EE04100

| panel model | LT080EE04100 |
|---|---|
| Zespół Marka | Toshiba Mobile Display |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,8.0 inch, 1600×768 |
| płyta | LTPS TFT-LCD |
| LT080EE04100 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 182.4×87.552 mm |
| Zarys | 195.3×111.5 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Toshiba Mobile Display LT080EE04100.
Toshiba Mobile Display LT080EE04100 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Toshiba Mobile Display LT080EE04100 pdf lub szczegółowej specyfikacji Toshiba Mobile Display LT080EE04100 lub innych wyświetlaczy LCD Toshiba Mobile Display, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Toshiba Mobile Display Dystrybutor LT080EE04100 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Toshiba Mobile Display LT080EE04100 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Toshiba Mobile Display LT080EE04100 pdf lub szczegółowej specyfikacji Toshiba Mobile Display LT080EE04100 lub innych wyświetlaczy LCD Toshiba Mobile Display, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Toshiba Mobile Display Dystrybutor LT080EE04100 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LT080EE04100"
- Toshiba Mobile Display LT080EE04100
- Arkusz danych LT080EE04100
- Obraz LT080EE04100
- Cena LT080EE04100
- Dystrybutor LT080EE04100
