LTBSHS702J12CKS

| panel model | LTBSHS702J12CKS |
|---|---|
| Zespół Marka | NAN YA |
| Descrition | FSTN-LCD ,9.4 inch, 640×480 |
| płyta | FSTN-LCD |
| LTBSHS702J12CKS cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | STN, Black/White (Positive), Transflective |
| Aktywny obszar | 191.97×143.97 mm |
| Zarys | 260×174×8 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 6:1 (Typ.)(Transmissive) |
| Wyświetl kolory | Monochrome |
| Czas odpowiedzi | 280/140 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 30/30/35/25 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 70Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel Data (4-bit) , 15 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu NAN YA LTBSHS702J12CKS.
NAN YA LTBSHS702J12CKS są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty NAN YA LTBSHS702J12CKS pdf lub szczegółowej specyfikacji NAN YA LTBSHS702J12CKS lub innych wyświetlaczy LCD NAN YA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od NAN YA Dystrybutor LTBSHS702J12CKS na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
NAN YA LTBSHS702J12CKS są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty NAN YA LTBSHS702J12CKS pdf lub szczegółowej specyfikacji NAN YA LTBSHS702J12CKS lub innych wyświetlaczy LCD NAN YA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od NAN YA Dystrybutor LTBSHS702J12CKS na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LTBSHS702J12CKS"
- NAN YA LTBSHS702J12CKS
- Arkusz danych LTBSHS702J12CKS
- Obraz LTBSHS702J12CKS
- Cena LTBSHS702J12CKS
- Dystrybutor LTBSHS702J12CKS

