LTBSHT702G21CKS

| panel model | LTBSHT702G21CKS |
|---|---|
| Zespół Marka | NAN YA |
| Descrition | FSTN-LCD ,9.4 inch, 640×480 |
| płyta | FSTN-LCD |
| LTBSHT702G21CKS cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | STN, Black/White (Negative), Transmissive |
| Aktywny obszar | 191.97×143.97 mm |
| Zarys | 260.5×174×8 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 20:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | Monochrome |
| Czas odpowiedzi | 300/200 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 70Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel Data (4-bit) , 15 pins |
| Napięcie wejściowe | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu NAN YA LTBSHT702G21CKS.
NAN YA LTBSHT702G21CKS są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty NAN YA LTBSHT702G21CKS pdf lub szczegółowej specyfikacji NAN YA LTBSHT702G21CKS lub innych wyświetlaczy LCD NAN YA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od NAN YA Dystrybutor LTBSHT702G21CKS na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
NAN YA LTBSHT702G21CKS są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty NAN YA LTBSHT702G21CKS pdf lub szczegółowej specyfikacji NAN YA LTBSHT702G21CKS lub innych wyświetlaczy LCD NAN YA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od NAN YA Dystrybutor LTBSHT702G21CKS na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LTBSHT702G21CKS"
- NAN YA LTBSHT702G21CKS
- Arkusz danych LTBSHT702G21CKS
- Obraz LTBSHT702G21CKS
- Cena LTBSHT702G21CKS
- Dystrybutor LTBSHT702G21CKS

