LTD154LZ1SG

| panel model | LTD154LZ1SG |
|---|---|
| Zespół Marka | TOSHIBA |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,15.4 inch, 1920×1200 |
| płyta | LTPS TFT-LCD |
| LTD154LZ1SG cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 331.4×207.1 mm |
| Zarys | 339.2×215.5 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 300:1 (Min.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 50/50 (Max.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 50/50/40/50 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TOSHIBA LTD154LZ1SG.
TOSHIBA LTD154LZ1SG są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TOSHIBA LTD154LZ1SG pdf lub szczegółowej specyfikacji TOSHIBA LTD154LZ1SG lub innych wyświetlaczy LCD TOSHIBA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TOSHIBA Dystrybutor LTD154LZ1SG na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TOSHIBA LTD154LZ1SG są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TOSHIBA LTD154LZ1SG pdf lub szczegółowej specyfikacji TOSHIBA LTD154LZ1SG lub innych wyświetlaczy LCD TOSHIBA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TOSHIBA Dystrybutor LTD154LZ1SG na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LTD154LZ1SG"
- TOSHIBA LTD154LZ1SG
- Arkusz danych LTD154LZ1SG
- Obraz LTD154LZ1SG
- Cena LTD154LZ1SG
- Dystrybutor LTD154LZ1SG

