LTD154EZ0HG

| panel model | LTD154EZ0HG |
|---|---|
| Zespół Marka | TOSHIBA |
| Descrition | LTPS TFT-LCD ,15.4 inch, 1920×1200 |
| płyta | LTPS TFT-LCD |
| LTD154EZ0HG cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 331.4×207.1 mm |
| Zarys | 339.2×215.5 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 350:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 50/50 (Max.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TOSHIBA LTD154EZ0HG.
TOSHIBA LTD154EZ0HG są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TOSHIBA LTD154EZ0HG pdf lub szczegółowej specyfikacji TOSHIBA LTD154EZ0HG lub innych wyświetlaczy LCD TOSHIBA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TOSHIBA Dystrybutor LTD154EZ0HG na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TOSHIBA LTD154EZ0HG są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TOSHIBA LTD154EZ0HG pdf lub szczegółowej specyfikacji TOSHIBA LTD154EZ0HG lub innych wyświetlaczy LCD TOSHIBA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TOSHIBA Dystrybutor LTD154EZ0HG na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LTD154EZ0HG"
- TOSHIBA LTD154EZ0HG
- Arkusz danych LTD154EZ0HG
- Obraz LTD154EZ0HG
- Cena LTD154EZ0HG
- Dystrybutor LTD154EZ0HG

