LTN154X5-L03

| panel model | LTN154X5-L03 |
|---|---|
| Zespół Marka | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1280×800 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LTN154X5-L03 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 331.2×207 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | |
| Kąt widzenia | |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | CCFL |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SAMSUNG LTN154X5-L03.
SAMSUNG LTN154X5-L03 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SAMSUNG LTN154X5-L03 pdf lub szczegółowej specyfikacji SAMSUNG LTN154X5-L03 lub innych wyświetlaczy LCD SAMSUNG, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SAMSUNG Dystrybutor LTN154X5-L03 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN154X5-L03 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SAMSUNG LTN154X5-L03 pdf lub szczegółowej specyfikacji SAMSUNG LTN154X5-L03 lub innych wyświetlaczy LCD SAMSUNG, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SAMSUNG Dystrybutor LTN154X5-L03 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LTN154X5-L03"
- SAMSUNG LTN154X5-L03
- Arkusz danych LTN154X5-L03
- Obraz LTN154X5-L03
- Cena LTN154X5-L03
- Dystrybutor LTN154X5-L03

