LTN154X7-L03

| panel model | LTN154X7-L03 |
|---|---|
| Zespół Marka | SAMSUNG |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,15.4 inch, 1440×900 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| LTN154X7-L03 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 331.56×207.225 mm |
| Zarys | 344×222×6.5 mm |
| Styl kształtu | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Powierzchnia | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 400:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Czas odpowiedzi | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/65/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 6-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu SAMSUNG LTN154X7-L03.
SAMSUNG LTN154X7-L03 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SAMSUNG LTN154X7-L03 pdf lub szczegółowej specyfikacji SAMSUNG LTN154X7-L03 lub innych wyświetlaczy LCD SAMSUNG, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SAMSUNG Dystrybutor LTN154X7-L03 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
SAMSUNG LTN154X7-L03 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty SAMSUNG LTN154X7-L03 pdf lub szczegółowej specyfikacji SAMSUNG LTN154X7-L03 lub innych wyświetlaczy LCD SAMSUNG, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od SAMSUNG Dystrybutor LTN154X7-L03 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "LTN154X7-L03"
- SAMSUNG LTN154X7-L03
- Arkusz danych LTN154X7-L03
- Obraz LTN154X7-L03
- Cena LTN154X7-L03
- Dystrybutor LTN154X7-L03

