Przegląd
Specyfikacja
MV240WUM-N30

MV240WUM-N30 Podstawowe informacje
| panel model | MV240WUM-N30 |
|---|---|
| Zespół Marka | BOE |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,24 inch, 1920×1200 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| MV240WUM-N30 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Alias | - |
| Temp. | -20 ~~ 60 °C |
| Temperatura robocza. | 0 ~~ 50 °C |
| Wibracja | - |
| Uwagi | TCO 7.0 , ES 7.0 compliant |
MV240WUM-N30 Właściwości mechaniczne
| Alias | - |
|---|---|
| Temp. | -20 ~~ 60 °C |
| Temperatura robocza. | 0 ~~ 50 °C |
| Wibracja | - |
| Uwagi | TCO 7.0 , ES 7.0 compliant |
| Rozkład | 1920(RGB)×1200, WUXGA |
| Pitch (mm) | 0.090×0.270 (H×V) |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.270×0.270 (H×V) |
| Aktywny obszar (mm) | 518.4(H) × 324(V) |
| Obszar ramki (mm) | - |
| Zarys Dim. (Mm) | 546.4(H) × 350(V) |
| Głębokość (mm) | 10.7 |
| Styl formularza | Flat Rectangle |
| Kształt konspektu | - |
| Współczynnik proporcji | 16:10 (H:V) |
| Orientacja | Landscape type |
| Montowanie | Without |
| Waga | TBD |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
MV240WUM-N30 Właściwości optyczne
| Alias | - |
|---|---|
| Temp. | -20 ~~ 60 °C |
| Temperatura robocza. | 0 ~~ 50 °C |
| Wibracja | - |
| Uwagi | TCO 7.0 , ES 7.0 compliant |
| Rozkład | 1920(RGB)×1200, WUXGA |
| Pitch (mm) | 0.090×0.270 (H×V) |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.270×0.270 (H×V) |
| Aktywny obszar (mm) | 518.4(H) × 324(V) |
| Obszar ramki (mm) | - |
| Zarys Dim. (Mm) | 546.4(H) × 350(V) |
| Głębokość (mm) | 10.7 |
| Styl formularza | Flat Rectangle |
| Kształt konspektu | - |
| Współczynnik proporcji | 16:10 (H:V) |
| Orientacja | Landscape type |
| Montowanie | Without |
| Waga | TBD |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Luminancja (cd / m²) | 250 (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Najlepszy widok na | Symmetry |
| Odpowiedź (ms) | 14 (Typ.)(G to G) |
| Białe współrzędne | X:0.313; Y:0.329 |
| Wyświetl kolory | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Gama kolorów | 72% NTSC (CIE1931) |
| Biała jednolitość | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
MV240WUM-N30 Cecha Electronics
| Alias | - |
|---|---|
| Temp. | -20 ~~ 60 °C |
| Temperatura robocza. | 0 ~~ 50 °C |
| Wibracja | - |
| Uwagi | TCO 7.0 , ES 7.0 compliant |
| Rozkład | 1920(RGB)×1200, WUXGA |
| Pitch (mm) | 0.090×0.270 (H×V) |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.270×0.270 (H×V) |
| Aktywny obszar (mm) | 518.4(H) × 324(V) |
| Obszar ramki (mm) | - |
| Zarys Dim. (Mm) | 546.4(H) × 350(V) |
| Głębokość (mm) | 10.7 |
| Styl formularza | Flat Rectangle |
| Kształt konspektu | - |
| Współczynnik proporcji | 16:10 (H:V) |
| Orientacja | Landscape type |
| Montowanie | Without |
| Waga | TBD |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Luminancja (cd / m²) | 250 (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Najlepszy widok na | Symmetry |
| Odpowiedź (ms) | 14 (Typ.)(G to G) |
| Białe współrzędne | X:0.313; Y:0.329 |
| Wyświetl kolory | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Gama kolorów | 72% NTSC (CIE1931) |
| Biała jednolitość | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60Hz |
| Skanowanie wsteczne | No |
MV240WUM-N30 Interfejs sygnału
| Alias | - |
|---|---|
| Temp. | -20 ~~ 60 °C |
| Temperatura robocza. | 0 ~~ 50 °C |
| Wibracja | - |
| Uwagi | TCO 7.0 , ES 7.0 compliant |
| Rozkład | 1920(RGB)×1200, WUXGA |
| Pitch (mm) | 0.090×0.270 (H×V) |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.270×0.270 (H×V) |
| Aktywny obszar (mm) | 518.4(H) × 324(V) |
| Obszar ramki (mm) | - |
| Zarys Dim. (Mm) | 546.4(H) × 350(V) |
| Głębokość (mm) | 10.7 |
| Styl formularza | Flat Rectangle |
| Kształt konspektu | - |
| Współczynnik proporcji | 16:10 (H:V) |
| Orientacja | Landscape type |
| Montowanie | Without |
| Waga | TBD |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Luminancja (cd / m²) | 250 (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Najlepszy widok na | Symmetry |
| Odpowiedź (ms) | 14 (Typ.)(G to G) |
| Białe współrzędne | X:0.313; Y:0.329 |
| Wyświetl kolory | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Gama kolorów | 72% NTSC (CIE1931) |
| Biała jednolitość | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60Hz |
| Skanowanie wsteczne | No |
| Ilość | 1 pcs |
| Kołki | 30 pins |
| Smoła | 1.0 mm |
| Konfiguracja pinów | |
| Typ sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) |
MV240WUM-N30 Układ podświetlenia
| Alias | - |
|---|---|
| Temp. | -20 ~~ 60 °C |
| Temperatura robocza. | 0 ~~ 50 °C |
| Wibracja | - |
| Uwagi | TCO 7.0 , ES 7.0 compliant |
| Rozkład | 1920(RGB)×1200, WUXGA |
| Pitch (mm) | 0.090×0.270 (H×V) |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.270×0.270 (H×V) |
| Aktywny obszar (mm) | 518.4(H) × 324(V) |
| Obszar ramki (mm) | - |
| Zarys Dim. (Mm) | 546.4(H) × 350(V) |
| Głębokość (mm) | 10.7 |
| Styl formularza | Flat Rectangle |
| Kształt konspektu | - |
| Współczynnik proporcji | 16:10 (H:V) |
| Orientacja | Landscape type |
| Montowanie | Without |
| Waga | TBD |
| Leczenie | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Luminancja (cd / m²) | 250 (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kąt widzenia | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Najlepszy widok na | Symmetry |
| Odpowiedź (ms) | 14 (Typ.)(G to G) |
| Białe współrzędne | X:0.313; Y:0.329 |
| Wyświetl kolory | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) |
| Gama kolorów | 72% NTSC (CIE1931) |
| Biała jednolitość | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60Hz |
| Skanowanie wsteczne | No |
| Ilość | 1 pcs |
| Kołki | 6 pins |
| Smoła | 1.0 mm |
| Konfiguracja pinów | |
| Typ sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) |
| Konfiguracja pinów H: Higt VoltageN: No connectionL: Low VoltageA: AnodeC: Katoda "/> | BLE-6PINS-CNAACC |
| Sterownik podświetlenia | No |
