PT022TN09-T

| panel model | PT022TN09-T |
|---|---|
| Zespół Marka | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.2 inch, 176×220 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| PT022TN09-T cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 33.48×44.64 mm |
| Zarys | 40.4×57.6 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 200:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | |
| Typ lampy | 4S1P WLED |
| Interfejs sygnału | CPU/RGB |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu INNOLUX PT022TN09-T.
INNOLUX PT022TN09-T są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty INNOLUX PT022TN09-T pdf lub szczegółowej specyfikacji INNOLUX PT022TN09-T lub innych wyświetlaczy LCD INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od INNOLUX Dystrybutor PT022TN09-T na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
INNOLUX PT022TN09-T są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty INNOLUX PT022TN09-T pdf lub szczegółowej specyfikacji INNOLUX PT022TN09-T lub innych wyświetlaczy LCD INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od INNOLUX Dystrybutor PT022TN09-T na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "PT022TN09-T"
- INNOLUX PT022TN09-T
- Arkusz danych PT022TN09-T
- Obraz PT022TN09-T
- Cena PT022TN09-T
- Dystrybutor PT022TN09-T

