PT035TN22

| panel model | PT035TN22 |
|---|---|
| Zespół Marka | INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| PT035TN22 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 70.08×52.56 mm |
| Zarys | 76.9×64×4.53 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 9/16 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/50/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 6S1P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI , 60 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu INNOLUX PT035TN22.
INNOLUX PT035TN22 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty INNOLUX PT035TN22 pdf lub szczegółowej specyfikacji INNOLUX PT035TN22 lub innych wyświetlaczy LCD INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od INNOLUX Dystrybutor PT035TN22 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
INNOLUX PT035TN22 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty INNOLUX PT035TN22 pdf lub szczegółowej specyfikacji INNOLUX PT035TN22 lub innych wyświetlaczy LCD INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od INNOLUX Dystrybutor PT035TN22 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "PT035TN22"
- INNOLUX PT035TN22
- Arkusz danych PT035TN22
- Obraz PT035TN22
- Cena PT035TN22
- Dystrybutor PT035TN22

