Q070LRE-L81

| panel model | Q070LRE-L81 |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| Q070LRE-L81 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 153.6×90 mm |
| Zarys | 167.25×104.65×2.9 mm |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%) |
| Współczynnik kontrastu | 700:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Czas odpowiedzi | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 75/75/75/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 4S6P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 39 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CHIMEI INNOLUX Q070LRE-L81.
CHIMEI INNOLUX Q070LRE-L81 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CHIMEI INNOLUX Q070LRE-L81 pdf lub szczegółowej specyfikacji CHIMEI INNOLUX Q070LRE-L81 lub innych wyświetlaczy LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CHIMEI INNOLUX Dystrybutor Q070LRE-L81 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX Q070LRE-L81 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CHIMEI INNOLUX Q070LRE-L81 pdf lub szczegółowej specyfikacji CHIMEI INNOLUX Q070LRE-L81 lub innych wyświetlaczy LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CHIMEI INNOLUX Dystrybutor Q070LRE-L81 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "Q070LRE-L81"
- CHIMEI INNOLUX Q070LRE-L81
- Arkusz danych Q070LRE-L81
- Obraz Q070LRE-L81
- Cena Q070LRE-L81
- Dystrybutor Q070LRE-L81
