Q070LRE-LA1

| panel model | Q070LRE-LA1 |
|---|---|
| Zespół Marka | CHIMEI INNOLUX |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| Q070LRE-LA1 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 153.6×90 mm |
| Zarys | 164.1×102.6×3.25 mm |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%) |
| Współczynnik kontrastu | 700:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) , CIE1931 50% |
| Czas odpowiedzi | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 4S5P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 8-bit) , 31 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.7V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CHIMEI INNOLUX Q070LRE-LA1.
CHIMEI INNOLUX Q070LRE-LA1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CHIMEI INNOLUX Q070LRE-LA1 pdf lub szczegółowej specyfikacji CHIMEI INNOLUX Q070LRE-LA1 lub innych wyświetlaczy LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CHIMEI INNOLUX Dystrybutor Q070LRE-LA1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CHIMEI INNOLUX Q070LRE-LA1 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CHIMEI INNOLUX Q070LRE-LA1 pdf lub szczegółowej specyfikacji CHIMEI INNOLUX Q070LRE-LA1 lub innych wyświetlaczy LCD CHIMEI INNOLUX, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CHIMEI INNOLUX Dystrybutor Q070LRE-LA1 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "Q070LRE-LA1"
- CHIMEI INNOLUX Q070LRE-LA1
- Arkusz danych Q070LRE-LA1
- Obraz Q070LRE-LA1
- Cena Q070LRE-LA1
- Dystrybutor Q070LRE-LA1
