Przegląd
Specyfikacja
S043WQ02-T

S043WQ02-T Podstawowe informacje
| panel model | S043WQ02-T |
|---|---|
| Zespół Marka | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,4.3 inch, 480×272 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| S043WQ02-T cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
S043WQ02-T Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 480(RGB)×272 (WQVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 128 PPI |
| Współczynnik proporcji | 16:9 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.066×0.198 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.198×0.198 mm (H×V) |
| Waga | 48g (Typ.) |
| Aktywny obszar | 95.04×53.856 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 97.84×56.66 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 105.5×67.2 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 4.05±0.3 mm |
| Otwory i wsporniki | Without |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Embeded (4-wire Resistive) |
S043WQ02-T Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 280 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 350 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Czas odpowiedzi | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | 12 o'clock |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.312; Wy:0.330 |
| Biała odmiana | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
S043WQ02-T Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
| Sterownik IC | COG Built-in OTA5180A |
S043WQ02-T Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Ilość lampy | 5S2P |
| Kształt lampy | Array |
| Żywotność lampy | 25K(Min.) (Hours) |
| Napięcie lampy | 16/16.5V (Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 20/25mA (Typ./Max.) |
| Zużycie energii lamp | 0.64/0.825W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Sterownik lampy | No |
S043WQ02-T Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3V (Typ.) |
| Napięcie dla sygnałów wyświetlacza | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Typ interfejsu | FPC |
