Przegląd
Specyfikacja
S050WV49

S050WV49 Podstawowe informacje
| panel model | S050WV49 |
|---|---|
| Zespół Marka | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5.0 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| S050WV49 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
S050WV49 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 800(RGB)×480 (WVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 188 PPI |
| Współczynnik proporcji | 15:9 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.045×0.135 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.135×0.135 mm (H×V) |
| Waga | TBD |
| Aktywny obszar | 108×64.8 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 110.6×67.6 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 120.7×75.8 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 3.0±0.2 mm |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
S050WV49 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 350 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 600 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 16.7M (8-bit) |
| Gama kolorów | 50% NTSC (CIE1931) |
| Czas odpowiedzi | 20/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/55/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | 12 o'clock |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.310; Wy:0.330 |
| Biała odmiana | 1.25 (Max.)(9 points) |
| Światło słoneczne do czytania | N |
S050WV49 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
| Sterownik IC | COG Built-in ILI5960 + ILI6122 |
S050WV49 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Ilość lampy | 6S2P |
| Kształt lampy | Array |
| Żywotność lampy | 25K(Min.) (Hours) |
| Napięcie lampy | 19.6/21V (Typ./Max.) |
| Prąd lampy | 40/50mA (Typ./Max.) |
| Zużycie energii lamp | 0.78/1.05W (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Sterownik lampy | No |
S050WV49 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | TTL |
|---|---|
| Klasa sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3/10.4/16.0/-6.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 4.2/19/0.5/0.54mA (Typ.)(DIDD/AIDD/IGH/IGL) |
| Napięcie dla sygnałów wyświetlacza | 0≤VIL≤0.3VDD; 0.7VDD≤VIH≤VDD |
| Typ interfejsu | FPC |
