S123AWU01ES

| panel model | S123AWU01ES |
|---|---|
| Zespół Marka | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.3 inch, 1920×720 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| S123AWU01ES cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Kategoria systemu | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Seria | S123AWU01ES |
| Słowa kluczowe Desc. | 12.3 "1920 *720 IPS, 1000 nits, 40 pins, lvds interface, strip display, ultra wide temperature on-board screen |
| Klasa produktu | Graphic LCD Display |
| Tagi produktów | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, Capacitive Touch LCD, Sunlight Readable LCD, IPS LCD |
| Skład panelu | LCM |
| Rozkład | 1920×720 |
| Współczynnik proporcji | 8:3 (W:H) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle |
| Aktywny obszar | 292.32 (W) × 109.62 (H) mm (A.A) |
| Wymiar konspektu | 308.1 (W) × 134.86 (H) mm |
| Max. Głębokość | 7.3 mm |
| Rodzina LC | IPS Family |
| Polaryzator | Transmissive |
| Jasność | 1000 (Typ.) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Wyświetlanie kierunku | Symmetry |
| Kolory Ilość | 16.7M |
| Typ podświetlenia | WLED |
| Typ interfejsu | LVDS |
| Kołki interfejsu | 40 Pins |
| Panel dotykowy | Touch Optional |
| Temperatura robocza. | -30 ~ 85 °C |
| Temp. | -40 ~ 95 °C |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CDTECH S123AWU01ES.
CDTECH S123AWU01ES są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CDTECH S123AWU01ES pdf lub szczegółowej specyfikacji CDTECH S123AWU01ES lub innych wyświetlaczy LCD CDTECH, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CDTECH Dystrybutor S123AWU01ES na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CDTECH S123AWU01ES są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CDTECH S123AWU01ES pdf lub szczegółowej specyfikacji CDTECH S123AWU01ES lub innych wyświetlaczy LCD CDTECH, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CDTECH Dystrybutor S123AWU01ES na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "S123AWU01ES"
- CDTECH S123AWU01ES
- Arkusz danych S123AWU01ES
- Obraz S123AWU01ES
- Cena S123AWU01ES
- Dystrybutor S123AWU01ES
