S123WU01

| panel model | S123WU01 |
|---|---|
| Zespół Marka | CDTECH |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,12.3 inch, 1920×720 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| S123WU01 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 292.32×109.62 mm |
| Zarys | 308.1×134.86 mm |
| Powierzchnia | |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 16.7M (8-bit) , CIE1931 70% |
| Czas odpowiedzi | 12/13 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | LVDS (2 ch, 8-bit) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu CDTECH S123WU01.
CDTECH S123WU01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CDTECH S123WU01 pdf lub szczegółowej specyfikacji CDTECH S123WU01 lub innych wyświetlaczy LCD CDTECH, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CDTECH Dystrybutor S123WU01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
CDTECH S123WU01 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty CDTECH S123WU01 pdf lub szczegółowej specyfikacji CDTECH S123WU01 lub innych wyświetlaczy LCD CDTECH, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od CDTECH Dystrybutor S123WU01 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "S123WU01"
- CDTECH S123WU01
- Arkusz danych S123WU01
- Obraz S123WU01
- Cena S123WU01
- Dystrybutor S123WU01
