TCG084VGLAAAFA-AA50

| panel model | TCG084VGLAAAFA-AA50 |
|---|---|
| Zespół Marka | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.4 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TCG084VGLAAAFA-AA50 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White |
| Aktywny obszar | 170.88×128.16 mm |
| Zarys | 199.5×147.4×11.55 mm |
| Powierzchnia | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Współczynnik kontrastu | 500 : 1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 10/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 65/65/60/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA50.
Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA50 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA50 pdf lub szczegółowej specyfikacji Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA50 lub innych wyświetlaczy LCD Kyocera, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Kyocera Dystrybutor TCG084VGLAAAFA-AA50 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA50 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA50 pdf lub szczegółowej specyfikacji Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA50 lub innych wyświetlaczy LCD Kyocera, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Kyocera Dystrybutor TCG084VGLAAAFA-AA50 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TCG084VGLAAAFA-AA50"
- Kyocera TCG084VGLAAAFA-AA50
- Arkusz danych TCG084VGLAAAFA-AA50
- Obraz TCG084VGLAAAFA-AA50
- Cena TCG084VGLAAAFA-AA50
- Dystrybutor TCG084VGLAAAFA-AA50

