TCG085WVLBA-G00

| panel model | TCG085WVLBA-G00 |
|---|---|
| Zespół Marka | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,8.5 inch, 800×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TCG085WVLBA-G00 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 184.8×110.88 mm |
| Zarys | 210.7×131.3 mm |
| Powierzchnia | Glare (Haze 0%) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 60/60/60/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 2 strings WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Kyocera TCG085WVLBA-G00.
Kyocera TCG085WVLBA-G00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Kyocera TCG085WVLBA-G00 pdf lub szczegółowej specyfikacji Kyocera TCG085WVLBA-G00 lub innych wyświetlaczy LCD Kyocera, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Kyocera Dystrybutor TCG085WVLBA-G00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG085WVLBA-G00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Kyocera TCG085WVLBA-G00 pdf lub szczegółowej specyfikacji Kyocera TCG085WVLBA-G00 lub innych wyświetlaczy LCD Kyocera, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Kyocera Dystrybutor TCG085WVLBA-G00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TCG085WVLBA-G00"
- Kyocera TCG085WVLBA-G00
- Arkusz danych TCG085WVLBA-G00
- Obraz TCG085WVLBA-G00
- Cena TCG085WVLBA-G00
- Dystrybutor TCG085WVLBA-G00

