Przegląd
Specyfikacja
TCG104SVLPEANN-AN30

TCG104SVLPEANN-AN30 Podstawowe informacje
| panel model | TCG104SVLPEANN-AN30 |
|---|---|
| Zespół Marka | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TCG104SVLPEANN-AN30 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| temperatura robocza | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura przechowywania | -30 ~ 80 °C |
TCG104SVLPEANN-AN30 Właściwości mechaniczne
| Rozdzielczość punktów | 800(RGB)×600 (SVGA) |
|---|---|
| Konfiguracja pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Zagęszczenie pikseli | 96 PPI |
| Współczynnik proporcji | 4:3 (H:V) |
| Współczynnik kształtu | Flat Rectangle Display |
| Plamka | 0.088×0.264 mm (H×V) |
| Pixel Pitch | 0.264×0.264 mm (H×V) |
| Waga | 475g |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Aktywny obszar | 211.2×158.4 mm (H×V) |
| Obszar bezel | 215.4×162.2 mm (H×V) |
| Wymiar konspektu | 240.7×180.2 mm (H×V) |
| Zarys głębi | 9.5 (Max.) mm |
| Otwory i wsporniki | Face mounting holes (4 pcs) |
| Krajobraz lub portret | Landscape type |
| Panel dotykowy | Without |
TCG104SVLPEANN-AN30 Właściwości optyczne
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
|---|---|
| Jasność | 700 cd/m² (Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 900 : 1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kolor wyświetlacza | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Czas odpowiedzi | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Kolor biały Chromatyczność | Wx:0.300; Wy:0.335 |
| Światło słoneczne do czytania | N |
TCG104SVLPEANN-AN30 Cecha Electronics
| Częstotliwość pionowa | 60Hz |
|---|---|
| Skanowanie wsteczne | No |
TCG104SVLPEANN-AN30 Układ podświetlenia
| Pozycja lampy | Edge light type |
|---|---|
| Typ lampy | WLED |
| Żywotność lampy | 70K(Typ.) (Hours) |
| Typ interfejsu | Included in panel signal interface |
| Sterownik lampy | 380/580mA (Typ./Max.) |
TCG104SVLPEANN-AN30 Interfejs sygnału
| Kategoria sygnału | LVDS |
|---|---|
| Klasa sygnału | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Napięcie wejściowe dla panelu | 3.3V (Typ.) |
| Prąd wejściowy dla panelu | 270/300mA (Typ./Max.) |
| Typ interfejsu | Connector |
| Interfejs sygnału | JAE - FI-X30SSL-HF, Pitch:1.0 mm, Pin:30 pins |
