TCG104SVLPEANN-AN30

| panel model | TCG104SVLPEANN-AN30 |
|---|---|
| Zespół Marka | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TCG104SVLPEANN-AN30 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 211.2×158.4 mm |
| Zarys | 240.7×180.2×9.5 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 900:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Czas odpowiedzi | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | WLED Embedded (LED Driver) |
| Interfejs sygnału | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 30 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30.
Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30 pdf lub szczegółowej specyfikacji Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30 lub innych wyświetlaczy LCD Kyocera, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Kyocera Dystrybutor TCG104SVLPEANN-AN30 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30 pdf lub szczegółowej specyfikacji Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30 lub innych wyświetlaczy LCD Kyocera, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Kyocera Dystrybutor TCG104SVLPEANN-AN30 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TCG104SVLPEANN-AN30"
- Kyocera TCG104SVLPEANN-AN30
- Arkusz danych TCG104SVLPEANN-AN30
- Obraz TCG104SVLPEANN-AN30
- Cena TCG104SVLPEANN-AN30
- Dystrybutor TCG104SVLPEANN-AN30

