TCG104VG2AA-A00

| panel model | TCG104VG2AA-A00 |
|---|---|
| Zespół Marka | Kyocera |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TCG104VG2AA-A00 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | AWV, Normally Black, Transmissive |
| Aktywny obszar | 211.2×158.4 mm |
| Zarys | 243×185.1×11 mm |
| Powierzchnia | Antiglare |
| Współczynnik kontrastu | 750:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 262K (6-bit) |
| Czas odpowiedzi | 14/9 (Typ.)(Tr/Td) |
| Kąt widzenia | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 2 pcs CCFL Optional |
| Interfejs sygnału | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Napięcie wejściowe | 3.3/5.0V (Typ.)(VDD) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu Kyocera TCG104VG2AA-A00.
Kyocera TCG104VG2AA-A00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Kyocera TCG104VG2AA-A00 pdf lub szczegółowej specyfikacji Kyocera TCG104VG2AA-A00 lub innych wyświetlaczy LCD Kyocera, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Kyocera Dystrybutor TCG104VG2AA-A00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Kyocera TCG104VG2AA-A00 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty Kyocera TCG104VG2AA-A00 pdf lub szczegółowej specyfikacji Kyocera TCG104VG2AA-A00 lub innych wyświetlaczy LCD Kyocera, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od Kyocera Dystrybutor TCG104VG2AA-A00 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TCG104VG2AA-A00"
- Kyocera TCG104VG2AA-A00
- Arkusz danych TCG104VG2AA-A00
- Obraz TCG104VG2AA-A00
- Cena TCG104VG2AA-A00
- Dystrybutor TCG104VG2AA-A00

