TM020HDH17

| panel model | TM020HDH17 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,2.0 inch, 240×320 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM020HDH17 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktywny obszar | 30.24×40.32 mm |
| Zarys | 35.7×51.2×2.25 mm |
| Powierzchnia | Clear, Hard coating (3H) |
| Współczynnik kontrastu | 350:1 (Typ.) |
| Wyświetl kolory | 65K/262K , CIE1931 50% |
| Czas odpowiedzi | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Kąt widzenia | 45/45/50/20 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Częstotliwość | 60Hz |
| Typ lampy | 1S3P WLED Without Driver |
| Interfejs sygnału | 8/16-bit 8080 parallel , 39 pins |
| Napięcie wejściowe | (1.8/2.8)/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Display.com to specjalistyczny dystrybutor zapasu TIANMA TM020HDH17.
TIANMA TM020HDH17 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM020HDH17 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM020HDH17 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM020HDH17 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
TIANMA TM020HDH17 są nowymi & Oryginalne zdjęcie dostępne na LCD-Display.com, dostawa tego samego dnia z darmowym kosztem wysyłki.
W przypadku karty TIANMA TM020HDH17 pdf lub szczegółowej specyfikacji TIANMA TM020HDH17 lub innych wyświetlaczy LCD TIANMA, proszę Wyślij do nas e-mail, z przyjemnością go udostępnimy.
Poproś o wycenę od TIANMA Dystrybutor TM020HDH17 na LCDs-Display.com. Wyślij do nas e-mail: info@LCDs-Display.com
Zbliżone Kategorie dla "TM020HDH17"
- TIANMA TM020HDH17
- Arkusz danych TM020HDH17
- Obraz TM020HDH17
- Cena TM020HDH17
- Dystrybutor TM020HDH17

