Przegląd
Specyfikacja
TM050QDH05

TM050QDH05 Podstawowe informacje
| panel model | TM050QDH05 |
|---|---|
| Zespół Marka | TIANMA |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,5 inch, 640×480 |
| płyta | a-Si TFT-LCD |
| TM050QDH05 cena | Zapytanie Cena i czas oczekiwania |
| Alias | - |
| Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura robocza. | -20 ~ 70 °C |
| Wibracja | - |
TM050QDH05 Właściwości mechaniczne
| Alias | - |
|---|---|
| Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura robocza. | -20 ~ 70 °C |
| Wibracja | - |
| Rozkład | 640(RGB)×480, VGA |
| Pitch (mm) | 0.0529×0.1587 (H×V) |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.1587×0.1587 (H×V) |
| Aktywny obszar (mm) | 101.568(H) × 76.176(V) |
| Obszar ramki (mm) | 102.568(H) × 77.176(V) |
| Zarys Dim. (Mm) | 138(H) × 90.2(V) |
| Głębokość (mm) | 11.75 (Typ.) |
| Styl formularza | Flat Rectangle |
| Styl kształtu | - |
| Współczynnik proporcji | 4:3 (H:V) |
| Orientacja | Landscape type |
| Montowanie | Face mounting holes (4 pcs) on left, right slugs |
| Waga | 86.0±4.3g |
| Leczenie | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Osłona panelu | With Cover Lens |
TM050QDH05 Właściwości optyczne
| Alias | - |
|---|---|
| Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura robocza. | -20 ~ 70 °C |
| Wibracja | - |
| Rozkład | 640(RGB)×480, VGA |
| Pitch (mm) | 0.0529×0.1587 (H×V) |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.1587×0.1587 (H×V) |
| Aktywny obszar (mm) | 101.568(H) × 76.176(V) |
| Obszar ramki (mm) | 102.568(H) × 77.176(V) |
| Zarys Dim. (Mm) | 138(H) × 90.2(V) |
| Głębokość (mm) | 11.75 (Typ.) |
| Styl formularza | Flat Rectangle |
| Styl kształtu | - |
| Współczynnik proporcji | 4:3 (H:V) |
| Orientacja | Landscape type |
| Montowanie | Face mounting holes (4 pcs) on left, right slugs |
| Waga | 86.0±4.3g |
| Leczenie | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Osłona panelu | With Cover Lens |
| Luminancja (cd / m²) | 320(Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kąt widzenia | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Najlepszy widok na | 6 o'clock |
| Odpowiedź (ms) | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Białe współrzędne | Wx:0.306; Wy:0.316 |
| Wyświetl kolory | 16.7M (6-bit + Dithering) |
| Gama kolorów | 50% NTSC (CIE1931) |
| Biała jednolitość | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
TM050QDH05 Cecha Electronics
| Alias | - |
|---|---|
| Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura robocza. | -20 ~ 70 °C |
| Wibracja | - |
| Rozkład | 640(RGB)×480, VGA |
| Pitch (mm) | 0.0529×0.1587 (H×V) |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.1587×0.1587 (H×V) |
| Aktywny obszar (mm) | 101.568(H) × 76.176(V) |
| Obszar ramki (mm) | 102.568(H) × 77.176(V) |
| Zarys Dim. (Mm) | 138(H) × 90.2(V) |
| Głębokość (mm) | 11.75 (Typ.) |
| Styl formularza | Flat Rectangle |
| Styl kształtu | - |
| Współczynnik proporcji | 4:3 (H:V) |
| Orientacja | Landscape type |
| Montowanie | Face mounting holes (4 pcs) on left, right slugs |
| Waga | 86.0±4.3g |
| Leczenie | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Osłona panelu | With Cover Lens |
| Luminancja (cd / m²) | 320(Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kąt widzenia | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Najlepszy widok na | 6 o'clock |
| Odpowiedź (ms) | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Białe współrzędne | Wx:0.306; Wy:0.316 |
| Wyświetl kolory | 16.7M (6-bit + Dithering) |
| Gama kolorów | 50% NTSC (CIE1931) |
| Biała jednolitość | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60Hz |
| Skanowanie wsteczne | No |
| Sterownik IC | COG Built-in NT39403B*2 + NT39207 |
| Kontroler czasu (T-CON) | Embedded T-CON |
TM050QDH05 Interfejs sygnału
| Alias | - |
|---|---|
| Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura robocza. | -20 ~ 70 °C |
| Wibracja | - |
| Rozkład | 640(RGB)×480, VGA |
| Pitch (mm) | 0.0529×0.1587 (H×V) |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.1587×0.1587 (H×V) |
| Aktywny obszar (mm) | 101.568(H) × 76.176(V) |
| Obszar ramki (mm) | 102.568(H) × 77.176(V) |
| Zarys Dim. (Mm) | 138(H) × 90.2(V) |
| Głębokość (mm) | 11.75 (Typ.) |
| Styl formularza | Flat Rectangle |
| Styl kształtu | - |
| Współczynnik proporcji | 4:3 (H:V) |
| Orientacja | Landscape type |
| Montowanie | Face mounting holes (4 pcs) on left, right slugs |
| Waga | 86.0±4.3g |
| Leczenie | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Osłona panelu | With Cover Lens |
| Luminancja (cd / m²) | 320(Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kąt widzenia | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Najlepszy widok na | 6 o'clock |
| Odpowiedź (ms) | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Białe współrzędne | Wx:0.306; Wy:0.316 |
| Wyświetl kolory | 16.7M (6-bit + Dithering) |
| Gama kolorów | 50% NTSC (CIE1931) |
| Biała jednolitość | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60Hz |
| Skanowanie wsteczne | No |
| Sterownik IC | COG Built-in NT39403B*2 + NT39207 |
| Kontroler czasu (T-CON) | Embedded T-CON |
| Napięcie zasilające | 3.3V (Typ.) |
| Obecnie zaopatrzenie | 200/300mA (Typ./Max.) |
| Konsumpcja | 0.66/1.08W (Typ./Max.) |
| Typ sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI |
| Napięcie logiczne | 0≤VIL≤0.2VDD; 0.8VDD≤VIH≤VDD |
| Pozycja | - |
| Smoła | Pins |
| Ilość | Pin Configuration |
TM050QDH05 Układ podświetlenia
| Alias | - |
|---|---|
| Temp. | -20 ~ 70 °C |
| Temperatura robocza. | -20 ~ 70 °C |
| Wibracja | - |
| Rozkład | 640(RGB)×480, VGA |
| Pitch (mm) | 0.0529×0.1587 (H×V) |
| Format pikseli | RGB Vertical Stripe |
| Pixel Pitch (mm) | 0.1587×0.1587 (H×V) |
| Aktywny obszar (mm) | 101.568(H) × 76.176(V) |
| Obszar ramki (mm) | 102.568(H) × 77.176(V) |
| Zarys Dim. (Mm) | 138(H) × 90.2(V) |
| Głębokość (mm) | 11.75 (Typ.) |
| Styl formularza | Flat Rectangle |
| Styl kształtu | - |
| Współczynnik proporcji | 4:3 (H:V) |
| Orientacja | Landscape type |
| Montowanie | Face mounting holes (4 pcs) on left, right slugs |
| Waga | 86.0±4.3g |
| Leczenie | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Osłona panelu | With Cover Lens |
| Luminancja (cd / m²) | 320(Typ.) |
| Współczynnik kontrastu | 500:1 (Typ.) (Transmissive) |
| Kąt widzenia | 70/70/70/60 (Typ.)(CR≥10) |
| Tryb wyświetlania | TN, Normally White, Transmissive |
| Najlepszy widok na | 6 o'clock |
| Odpowiedź (ms) | 20 (Typ.)(Tr+Td) |
| Białe współrzędne | Wx:0.306; Wy:0.316 |
| Wyświetl kolory | 16.7M (6-bit + Dithering) |
| Gama kolorów | 50% NTSC (CIE1931) |
| Biała jednolitość | 1.25/1.33 (Typ./Max.)(9 points) |
| Częstotliwość wyświetlania klatek | 60Hz |
| Skanowanie wsteczne | No |
| Sterownik IC | COG Built-in NT39403B*2 + NT39207 |
| Kontroler czasu (T-CON) | Embedded T-CON |
| Napięcie zasilające | 5.0±0.5V |
| Obecnie zaopatrzenie | 240mA (Typ.) |
| Konsumpcja | 1.2W (Typ.) |
| Typ sygnału | Parallel RGB (1 ch, 8-bit) + SPI |
| Napięcie logiczne | 0≤VIL≤0.2VDD; 0.8VDD≤VIH≤VDD |
| Pozycja | - |
| Smoła | Pins |
| Ilość | 3S5P |
| Zastąpienie | - |
| Kształt | Array |
| Dożywotni | 50K(Typ.) Hours |
| Sterownik podświetlenia | With LED Driver |
